Ücretsiz Kargo 100TL ve Üzeri Alışveriş'de Kargo Bizden

Her Etiket Bir İyilik

Alışverişinizi yaparken ürünlerin yanında yer alan logolara bakarak hangi kampanyayla iyiliği paylaşmamıza destek olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Alışveriş sitemizden aldığınız bir ürünle;

“Bugün Bir İyilik Yap” projesi kapsamında geliştirilen ALS, meme kanseri ve organ bağışı kampanyaları başta olmak üzere birçok sosyal sorumluluk kampanyasına destek oldunuz.

“Bir Sana Bir Bana” kampanyasına dahil olan ürünlerden yaptığınız alışverişle bir başka hediye ürün (veya gelirinin) bir ihtiyaç sahibine hediye olarak ulaştırılmasına destek oldunuz.

“Mutlu Şehir Anneleri” projesi kapsamında üretilen ürünlerden birini satın aldığınızda anneliğiyle birlikte çalışmaktan geri kalmayan bir kadına, onun üretimine ve dolayısıyla da kadını, çocukları kucaklayan bu oluşuma katkı sağlamış olacaksınız.

“Mutlu Şehir Değişim ve Dönüşüm” projesi kapsamında üretilen branda çantalardan satın aldığınızda geri dönüşüm projelerini desteklemiş olacak; şehrin olumlu yönde gelişimine ve dönüşümüne katkı sağlamış olacaksınız.

Tüm bunların haricinde satın aldığınız her ürünle bir sosyal sorumluluk projesi düzenlenmesine destek olacak ve iyiliğin yayılmasına katkıda bulunacaksınız.

Alışverişinizi iyiliğe çevirdiğiniz ve sosyal sorumluluk projelerimizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz!